Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Chloé CHLOÉ SIGNATURE perfumed deodorant spray

Deodorant

Chloé
Zapachowy dezodorant w sprayu CHLOÉ SIGNATURE firmy Chloé . Dezodorant w formie sprayu o odświeżającej i lekko pachnącej formule.

Ten dezodorant w sprayu ma wysoce skuteczną formułę, która chroni obszar pod pachami przed poceniem się i z dala od nieprzyjemnych zapachów.

Ponadto pachnie zapachem CHLOÉ SIGNATURE, zawartym w rodzinie Floral Oriental, w której wyróżniają się nuty piwonii, frezji, liczi, róży, konwalii, magnolii, bursztynu i cedru Virginia.

Miękka aksamitna mgiełka do pielęgnacji i rozpieszczania delikatnej skóry okolicy.
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Format
Spray
EAN
0688575201963
Zaleca się utrzymanie dobrej higieny, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów spowodowanych poceniem się. Po prawidłowym czyszczeniu ważne jest, aby obszary podatne na pocenie były bardzo suche, aby uniknąć namnażania się bakterii.

Ponadto użycie dezodorantu o takich samych właściwościach aromatycznych jak twoje perfumy pomoże wzmocnić jego zapach i zwiększyć jego trwałość, unikając mieszania się różnych aromatów, które mogłyby zmienić aromat perfum.
Przetłumaczone przez Google

Chloé - CHLOÉ SIGNATURE perfumed deodorant spray - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.