DB 7031/S — Okulary przeciwsłoneczne męskie
David Beckham DB 7031/S to okulary przeciwsłoneczne w stylu pilotki, wykonane z metalu, zaprojektowane z myślą o codziennym miejskim noszeniu. Ich sylwetka łączy w sobie styl i funkcjonalność, co czyni je doskonałym wyborem dla osób poszukujących wyrazistego dodatku do aktywności na świeżym powietrzu. Linia okularów David Beckham wyróżnia się miejskim i nowoczesnym stylem, odzwierciedlającym osobisty wizerunek tej globalnej ikony.
Środki
60-13-145. Średnica soczewki 60 mm odnosi się do szerokości każdej soczewki, mostek 13 mm to odległość między soczewkami na grzbiecie nosa, a zauszniki mają długość 145 mm. Soczewka o średnicy 60 mm jest szczególnie korzystna dla dużych, kwadratowych i prostokątnych twarzy.
Uchwyt
Model pilota łączy w sobie wizualną przestronność dużych soczewek z dynamiczną, sportową sylwetką, która emanuje niepowtarzalną osobowością. Pełna oprawka wyraźnie definiuje obwód soczewek i nadaje całości wizualną solidność.
Materiał soczewki
Soczewki oferują ochronę UV400, blokując 100% promieniowania UVA i UVB. Dzięki filtrowi przeciwsłonecznemu kategorii 2 nadają się do jazdy samochodem i sprawdzają się w warunkach średniego oświetlenia.