Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Davidoff COOL WATER mild deodorant spray

Deodorant

Davidoff
Dezodorant w sprayu Cool Water. Zapach nieokiełznany i dziki, jak morska fala, pełna witalności i siły. Intensywne doświadczenie, apelujące do odważnych, dynamicznych i żądnych przygód mężczyzn. Kompozycję otwierają nuty morskie, mięta i kolendra. Następnie pojawiają się zmysłowe nuty serca z akcentem kwiatu pomarańczy i geranium. Całość zamyka cedr, mech dębowy i piżmo.
Format
Spray
EAN
3414202000220
Zaleca się utrzymanie dobrej higieny, aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów spowodowanych poceniem się. Po prawidłowym czyszczeniu ważne jest, aby obszary podatne na pocenie były bardzo suche, aby uniknąć namnażania się bakterii.

Ponadto użycie dezodorantu o takich samych właściwościach aromatycznych jak twoje perfumy pomoże wzmocnić jego zapach i zwiększyć jego trwałość, unikając mieszania się różnych aromatów, które mogłyby zmienić aromat perfum.
Przetłumaczone przez Google
Zazwyczaj kupowane razem

Davidoff - COOL WATER mild deodorant spray - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.