Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
FORTÉ JALEA REAL

Forté Pharma FORTÉ JALEA REAL

mleczko pszczele

Oczekiwana dostawa: Poniedziałek 18.12.2023
* Ze względu na duży popyt w okresie Czarnego Piątku/Bożego Narodzenia, mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.

MLECZKO PSZCZELE FORTÉ firmy FORTÉ PHARMA . Forté Royal Jelly 1000mg zapewnia optymalną dawkę mleczka pszczelego na co dzień.

Jest to produkt w 100% naturalny. Jego formuła skupia wszystkie zalety mleczka pszczelego w suplemencie diety o pysznym smaku gruszki. Forté Royal Jelly 1000 mg to idealny produkt do codziennego użytku.

Przetłumaczone przez Google
EAN
8470001647443
Alergeny pokarmowe
Bezglutenowe / Bez cukru
Bez barwników. Bez konserwantów, bez słodzików. Bez glutenu. Bez laktozy. bez jajka Bez soi. Nie zawiera fenyloalaniny.
Przetłumaczone przez Google
Wypij rano 1 ampułkę Royal Jelly Forté 1000 mg, czystego lub rozcieńczonego w szklance wody. Aby uniknąć ewentualnego wpadnięcia resztek ampułki do płynu, nie należy tłuc ampułki o szkło.
Przetłumaczone przez Google
Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Zaleca się przestrzeganie zaleceń dotyczących sposobu użytkowania. Nie podawać kobietom w ciąży lub karmiącym lub dzieciom poniżej 8 roku życia bez uprzedniej porady lekarskiej. Jeśli przyjmujesz leki, zacznij brać ten produkt tylko za radą lekarza lub farmaceuty. Nie stosować w przypadku alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu, na pszczoły lub jad pszczeli. Zalecamy ostrożność u osób z astmą i atopią.
Przetłumaczone przez Google

Forté Pharma - FORTÉ JALEA REAL - Opinii

Forté Pharma - FORTÉ JALEA REAL - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie