Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Ghd CURVE WAND classic wave

Curlers

Czarujące i nieodparte fale!

GHD CURVE Classic Wave to owalna lokówka, która ułatwia tworzenie dużych, miękkich i długotrwałych fal na długich włosach. Jego owalna lufa i powłoka ceramiczna wahają się od 26 mm do 38 mm, co pozwala nam bawić się wielkością fal, które zamierzamy wykonać, oraz zimną końcówką, aby móc bezpiecznie wspierać palce podczas wykonywania fal, bez potrzeby dotykania gorącej powierzchni.

Lokówka, podobnie jak wszystkie lokówki GHD, pracuje w stałej temperaturze, tym razem 185º, idealnej temperaturze do kształtowania i definiowania fryzury bez uszkodzenia włókna włosów. Posiada również wyjątkową technologię przewidywania Ultra-Zone, która jest w stanie przewidzieć potrzeby każdego włosa, dostosowując się do jego grubości i długości w spersonalizowany sposób.

Ponadto po 30 minutach bezczynności grzejniki automatycznie się wyłączają i zawierają uniwersalne napięcie, przewód o profesjonalnej długości oraz 2-letnią gwarancję.
EAN
5060569865330

Ghd - CURVE WAND classic wave - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie