Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Martiderm SOLUCION MICELAR limpiadora 3en1

Micellar water

OCZYSZCZAJĄCE ROZWIĄZANIE MICELARNE od Martiderm, roztworu czyszczącego, który czyści wszystkie rodzaje skóry bez wysuszania.

Uzyskaj świeższą, zdrowszą, wygodną i nawilżoną skórę. Utrzymuje twarz całkowicie czystą i przygotowaną do zastosowania reszty produktów rytuału piękności: kremów, serum, makijażu itp. Zawiera ekstrakt z szarotki, który dzięki ekstremalnym temperaturom, które wspiera, rozwija unikalne właściwości. Zapewnia nawilżenie i ochronę naskórka, jest przeciwutleniaczem, neutralizuje wolne rodniki i działa kojąco. Zawiera również prebiotyki, które równoważą skórę i promują wzrost korzystnej flory skóry.

Jest przeznaczony do codziennego użytku i nadaje się do każdego rodzaju skóry, szczególnie wrażliwej, ponieważ nie wymaga spłukiwania. Nakłada się go za pomocą impregnowanej bawełny, którą należy przesuwać po twarzy, aż wszystkie zanieczyszczenia i ślady makijażu zostaną usunięte.
Typ Skóry
Wrazliwa / Wszystkie Rodzaje Skóry
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
EAN
8437000435860 / 8437000435877

Martiderm - SOLUCION MICELAR limpiadora 3en1 - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie