Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Montblanc EXPLORER

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

Montblanc
ODKRYWCA, PODRÓŻ NA ŚWIECIE

EXPLORER marki Montblanc to męska woda perfumowana należąca do rodziny Woody Aromatic, wydanej w 2019 roku przez perfumiarzy Jordi Fernandeza, Antoine Maisondieu i Oliviera Pescheux.

Dzięki tym perfumom wysoka firma jubilerska otwiera nowy odcinek eksploracji w sektorze perfumerii, wywołując podróż dookoła świata. Zapach o charakterze i intensywny, zaprojektowany specjalnie dla wolnych mężczyzn, wyrafinowany i o wyjątkowym smaku. Luksusowy i imponujący EXPLORER podkreśla wartości charakterystyczne marki.

Stoimy w obliczu zapachu, który zachęca sektor męski do rozpoczęcia podróży przez niezbadane szlaki, osiągnięcia celów i czerpania sukcesów, wszystko dzięki wysokiej jakości surowcom i wysokim stężeniu, niekonwencjonalnych perfum, które pozostaną .

CO JEST PACHNĄCE? Jego nuta różni się od klasycznych i konwencjonalnych aromatów, obejmujących tak ekskluzywne nuty jak skóra, liście paczuli z Indonezji, strąki kakaowca i Akgalawood, wszystkie posypane różowym pieprzem i cytrusowymi iskierkami bergamotki. Bardzo męska i uzależniająca kompozycja.

KILKA PSÓW BĘDZIE DOSKONAŁA . Ponieważ jest to męska woda perfumowana, ta esencja ma wysoką intensywność aromatyczną, dzięki czemu zaledwie kilkoma aerozolami utrzymamy perfumowaną skórę przez cały dzień. Ponieważ jest to zapach o świetnej projekcji i krześle, jeśli go przekroczymy, jego fantastyczne właściwości aromatyczne zostaną utracone.

ELEGANCJA I LUKSUS . Wszystkie kreacje Montblanc odzwierciedlają luksus i wyrafinowanie, a dzięki tym perfumom potwierdzają swoje filary. Widać to po butelce, wyciętej w szkle pod cylindryczną sylwetką i owiniętej czarną skórą. Z przodu i jako jedyny symbol dekoracyjny wyróżnia się charakterystyczne logo.
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Aromatyczna
Data Wydania
2019
Projektanci
Jordi Fernandez, Antoine Maisondieu & Olivier Pescheux
EAN
3386460101035 / 3386460101042 / 3386460101059 /...
Zazwyczaj kupowane razem

Montblanc - EXPLORER - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.