Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Sesderma OCEANSKIN cleansing gel

Facial cleanser

OCEANSKIN Sesderma żel oczyszczający, nawilżający żel oczyszczający, który jednym ruchem oczyszcza, usuwa makijaż i pielęgnuje skórę.

Sesderma przedstawia swoją pierwszą linię z ekskluzywnymi morskimi składnikami aktywnymi i wyjątkowymi właściwościami dla luksusowego nawilżenia. Zawiera spirulinę, kolagen morski, ekstrakt z alg i kawioru, a także ekskluzywny kompleks Hidra Complex, który składa się z naturalnych olejów.

Ten innowacyjny żel myjący posiada trójfazową technologię idealną do czyszczenia i demakijażu twarzy i ust. Jego przyjemna żelowa konsystencja topi się w kontakcie ze skórą, przekształcając się w jedwabisty olejek, który rozpuszcza zanieczyszczenia. W kontakcie z wodą zamienia się w piankową emulsję, która dogłębnie usuwa zanieczyszczenia i ślady makijażu.

Rezultatem jest skóra wolna od zanieczyszczeń, makijażu i szkodliwych czynników. Utrzymuje naturalną równowagę nawilżenia skóry, jednocześnie wzmacniając efekty zabiegów pozabiegowych.

Testowany dermatologicznie. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien i Noc
Tekstury
Zel
Format
Dosierdzie
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
EAN
8429979459732

Sesderma - OCEANSKIN cleansing gel - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie