Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
DAIYA FUDE face duo

Shiseido DAIYA FUDE face duo

Makeup brushes

Oczekiwana dostawa: Poniedziałek 18.12.2023
* Ze względu na duży popyt w okresie Czarnego Piątku/Bożego Narodzenia, mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.
DAIYA FUDE Face duet Shiseido to dwustronny pędzelek, który można dostosować do każdego rodzaju makijażu, bez względu na jego teksturę.

Ręcznie wykonana przez prestiżowych japońskich rzemieślników, ta ergonomia daje nam możliwość nakładania wszelkiego rodzaju makijażu (za pomocą czerwonego pędzla), niezależnie od jego konsystencji i konsystencji (puder, płyn, krem, żel ...). Bardzo higieniczny i łatwy w czyszczeniu, pomaga osiągnąć profesjonalne i jednorodne wykończenie dzięki dwóm specyficznym końcom:

· Aplikator z włosiem taklon, który imituje efekt opuszków palców bez wchłaniania makijażu, podobnie jak gąbki. Idealnie dopasowuje się do wszystkich konturów twarzy, zapewniając idealne pokrycie.

· Czerwony, puszysty aplikator syntetyczny zawiera dużą liczbę gęstych włókien w środkowej części, aby zachować kształt i zapewnić idealną równowagę między siłą a elastycznością.

Designerski pędzel do optymalnego makijażu.
EAN
0729238146990
Pędzle do makijażu wraz z odpowiednią pielęgnacją mogą trwać przez całe życie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci je właściwie zachować:

- Pędzle należy myć raz na dwa tygodnie, w tym celu należy używać neutralnego mydła i wody.

- Aby wyschły, połóż je na ręczniku na zewnątrz, aż całkowicie wyschną.

- Prawidłowo chroń włosie szczoteczki, gdy idziesz do ich transportu, musisz zabezpieczyć je przed wypadnięciem. Możesz zdecydować się na zakup specjalnych pokrowców na pędzle.

- Unikaj ciągłego mycia, może to spowodować uszkodzenie włosia.

- Pamiętaj, aby zawsze usunąć nadmiar pudru przed nałożeniem go na twarz, dzięki temu uzyskamy bardziej naturalne wykończenie.
Przetłumaczone przez Google

Shiseido - DAIYA FUDE face duo - Opinii

Shiseido - DAIYA FUDE face duo - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie