Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Shu Uemura YUBI BLONDE violet perfector balm

Hair color treatment

Shu Uemura

Fioletowy balsam perfekcyjny YUBI BLONDE marki Shu Uemura . Fioletowy balsam neutralizujący Yūbi Blonde neutralizuje niepożądane odcienie, zapewniając chłodną blondynkę. Wzbogacony zimnym pigmentem pochodzącym z japońskiej technologii, który przeciwdziała miedzianym i żółtawym odcieniom.

Dodatkowo zawiera japońską białą piwonię, która kondycjonuje włókno włosa oraz działa nawilżająco i łagodząco. Ta połączona formuła intensywnie odżywia włosy i zapewnia miękkość dla naturalnego i błyszczącego wykończenia z wystawnym dotykiem.

Biała piwonia jest starannie zbierana w górach Niigata, gdzie czysta woda z topniejącej wody i niskie letnie temperatury zapewniają idealny klimat do kwitnienia najczystszych, podwójnie kwitnących białych piwonii. Shu Uemura poświęcił ponad 15 lat pielęgnacji i selekcji tych kwiatów, zapewniając świadomą kolekcję, która pozwoli dbać o ten cenny zasób. Z tego powodu tylko połowa kwiatów jest zbierana ręcznie od maja do czerwca.

Blond to najbardziej wrażliwy kolor, dlatego narodziła się Yūbi Blonde, nowa linia do włosów blond od Shu Uemury, która koncentruje się na zamrażaniu stanu wdzięku blondynki. Stan łaski odnosi się do momentu, w którym właśnie wyszliśmy z salonu, a blondynka jest jasna, świetlista, odżywiona i naturalna. Yūbi Blonde pomaga przedłużyć ten stan w czasie, aby uzyskać nienaruszoną blondynkę.

Typ Wlosów
Farbowane / Pasemka / Blond
Tekstury
Balsam
EAN
3474636956012

Japońska biała piwonia

Biała piwonia, znana po japońsku jako Shakuyaku, jest w Japonii symbolem czystości i piękna. Posiada świetne właściwości nawilżające, łagodzące i przeciwutleniające.
Pochodząca z gór Niigata w Japonii czysta woda roztopowa i niskie temperatury latem zapewniają piwonii idealne środowisko do kwitnienia największych, czysto białych piwonii o podwójnych kwiatach, reprezentujących charakterystyczny opad śniegu. powierzchnia.

Shu Uemura poświęciła 15 lat procesowi selektywnej uprawy piwonii, które zbiera się ręcznie od maja do czerwca i wykorzystuje tylko połowę kwiatów, z poszanowaniem ich naturalnego tempa wzrostu.

Japoński zimny pigment

Zainspirowany starożytną japońską kaligrafią, pan Shu Uemura był pionierem i uznanym za intensywne i czyste kolory. Ta wiedza, którą zdobyła dzięki makijażowi, po raz pierwszy została przeniesiona na pielęgnację włosów. Japoński pigment high-tech, ekskluzywny dla Shu Uemura, który zawiera większą ilość pigmentów i są one ultradrobne, dzięki czemu kolory są bardziej intensywne, neutralizując niepożądane odcienie, aby zachować pożądany zimny blond.

Typy blondynek: dla wszystkich typów blondynki, które starają się zneutralizować niechciane odcienie, aby zachować zimny blond

Obawy: Pojawienie się miedzianych lub żółtawych odcieni, suche włosy i brak nawilżenia

Konsystencja: balsam o kremowej konsystencji neutralizujący niepożądane tony i zapewniający nawilżenie

1) Nałóż odpowiednią ilość na wilgotne włosy
2) Wmasuj ostrożnie, aby równomiernie rozprowadzić produkt
3) Pozostaw na 3 do 5 minut w zależności od pożądanego poziomu neutralizacji
4) Dokładnie spłucz wodą

Neutralizujący Balsam Fioletowy udoskonala blond włosy, przedłużając ich chłodne tony. Neutralizuje niechciane tony i intensywnie odżywia włosy, zapewniając długotrwały, lśniący chłodny blond.

Zazwyczaj kupowane razem

Shu Uemura - YUBI BLONDE violet perfector balm - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.