TH 1976/S — Okulary przeciwsłoneczne męskie
Okulary przeciwsłoneczne Tommy Hilfiger TH 1976/S mają prostokątną oprawkę wykonaną z poliamidu, zaprojektowaną z myślą o codziennym miejskim noszeniu. Ich sylwetka łączy styl z funkcjonalnością, co czyni je doskonałym wyborem dla osób poszukujących wyrazistego dodatku do aktywności na świeżym powietrzu. Tommy Hilfiger wnosi do tych okularów przeciwsłonecznych amerykańskiego ducha marki, oferując czyste linie i nowoczesne spojrzenie na klasykę.
Środki
52-19-145. Średnica soczewki 52 mm odnosi się do szerokości każdej soczewki, mostek 19 mm to odległość między soczewkami na grzbiecie nosa, a zauszniki mają długość 145 mm. Soczewki o średnicy 52 mm są szczególnie korzystne dla twarzy owalnej i w kształcie serca.
Uchwyt
Prostokątny krój charakteryzuje się długim i czystym profilem, a proste linie nadają mu uporządkowany i nowoczesny wygląd.
Materiał soczewki
Soczewki oferują ochronę UV400, blokując 100% promieniowania UVA i UVB. Dzięki filtrowi przeciwsłonecznemu kategorii 3 nadają się do jazdy samochodem i są przeznaczone do intensywnego nasłonecznienia na zewnątrz.