Valentino VALENTINO UOMO BORN IN ROMA SET

Perfume set dla mezczyzna

ŚWIĘTUJ SWOJE KORZENIE, SWOJE WARTOŚCI, SWOJĄ OSOBOWOŚĆ.

BORN IN ROMA UOMO marki Valentino to woda toaletowa należąca do rodziny zapachów Woody Aromatic wydanej w 2019 roku. Ten nowy zapach podkreśla korzenie marki, jej indywidualność i osobowość, które charakteryzują ją w autentycznym dziele Haute Couture.

Elegancję tę reprezentują starannie dobrane nuty zapachowe, takie jak pikantna świeżość soli i imbiru, absolutnie fioletowe liście o intensywnym aromatycznym charakterze lub żywa i męska wetyweria tak modna we współczesnej perfumerii.

Ekskluzywna piramida ma zaskakujący, zielony i pikantny wylot z liśćmi fioletu i imbiru. Po nim pojawia się aromatyczne serce z szałwią, które jest odświeżane dzięki solom mineralnym. Kończy się dymnym i męskim tłem dzięki wetywerii i intensywnym nutom drzewnym.

HAUTE SEAM. Inspiracją dla tego dzieła są pokazy mody z najbardziej prestiżowych tygodni mody, zwłaszcza z Mediolanu.

WŁOSKI PALAZZO. Butelka z biżuterią urzeka nas swoją strukturą z nitami wyrytymi na solidnym przezroczystym szkle, co pozwala nam dostrzec męski i zmysłowy ciemny płyn w środku. W tym projekcie firma czerpie inspirację z ćwieków i ćwieków zawsze obecnych w tekstylnych wzorach oraz w pięknych rzymskich pałacach, łącząc w bardzo przenikliwy sposób przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

UWAGI CZASOWE. Perfumy te mają ponadczasowy charakter, dzięki czemu są idealnym wyborem na każdą porę roku. Ponadto można go używać zarówno w dzień, jak iw nocy, ponieważ ma dużą wszechstronność.

Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Aromatyczna
EAN
3614272975422
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie