Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
PRIME renewing pack

Valmont PRIME renewing pack

Face mask

PAKIET ODŻYWCZY PRIME od Valmont , maseczki do twarzy z komórkami antystresowymi.

Jeśli szukasz pielęgnacji zapewniającej natychmiastowe piękno, optymalnie nawilżające, wygładzające i relaksujące funkcje, które utrzymują świeżość skóry i funkcje przez wiele godzin, które utrzymują nienaruszony makijaż, który rozjaśnia i wyrównuje ton, który eliminuje martwe komórki, zwiększa dotlenienie skóry, a także głęboko odżywia i nadaje skórze miękkość, masz szczęście. Valmont ma leczenie spełniające wszystkie wymagania poparte wieloletnim doświadczeniem.

Ta maska jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry w każdym wieku i jest szczególnie polecana, jeśli zauważysz matowy i pozbawiony życia odcień skóry lub zauważysz odwodnienie rozstępów, brak witalności i blasku.

W jednym zastosowaniu skóra jest przekształcana i całkowicie odnawiana. Jego aktywne składniki zapewniają energię niezbędną do stymulacji regeneracji komórek, dzięki czemu można odczuć lekkie swędzenie podczas działania, co oznacza, że skóra musi się naprężyć.
EAN
7612017058290 / 7612017582924
Jego formuła zawiera komórkowe DNA i RNA, glikol propylenowy (środek nawilżający i zmiękczający skórę), dwutlenek tytanu (rozjaśnia koloryt skóry) oraz mleczan mentolu (odświeża skórę bez zapachu mentolu).
Przetłumaczone przez Google
Może być stosowany jako codzienny zabieg upiększający lub jako cotygodniowa kuracja szokowa poprawiająca wygląd skóry.

W pierwszym przypadku codziennie rano nakładaj cienką warstwę na twarz i szyję omijając kontur oka. Pozostaw na 3-5 minut i spłucz dużą ilością ciepłej wody.

W przypadku cotygodniowej kuracji nałożyć cienką warstwę, pozostawiając ją na co najmniej 20 minut, a następnie wniknąć w składniki aktywne, delikatnie masując opuszkami palców, a nadmiar usunąć chusteczką higieniczną. W przypadku wchłonięcia niewystarczającej ilości, spłucz letnią wodą.
Przetłumaczone przez Google
Polecany do stosowania w każdym wieku, pod warunkiem późniejszego zastosowania kuracji nawilżającej.
Przetłumaczone przez Google

Valmont - PRIME renewing pack - Opinii

Valmont - PRIME renewing pack - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie