Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Valmont PRIME renewing pack

Face mask

Valmont
PAKIET ODŻYWCZY PRIME od Valmont , maseczki do twarzy z komórkami antystresowymi.

Jeśli szukasz pielęgnacji zapewniającej natychmiastowe piękno, optymalnie nawilżające, wygładzające i relaksujące funkcje, które utrzymują świeżość skóry i funkcje przez wiele godzin, które utrzymują nienaruszony makijaż, który rozjaśnia i wyrównuje ton, który eliminuje martwe komórki, zwiększa dotlenienie skóry, a także głęboko odżywia i nadaje skórze miękkość, masz szczęście. Valmont ma leczenie spełniające wszystkie wymagania poparte wieloletnim doświadczeniem.

Ta maska jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry w każdym wieku i jest szczególnie polecana, jeśli zauważysz matowy i pozbawiony życia odcień skóry lub zauważysz odwodnienie rozstępów, brak witalności i blasku.

W jednym zastosowaniu skóra jest przekształcana i całkowicie odnawiana. Jego aktywne składniki zapewniają energię niezbędną do stymulacji regeneracji komórek, dzięki czemu można odczuć lekkie swędzenie podczas działania, co oznacza, że skóra musi się naprężyć.
Wiek
Miedzy 26 i 35 lat / Miedzy 36 i 50 lat / Powyzej 50 lat
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien
EAN
7612017058290

Valmont - PRIME renewing pack - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.