Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Yves Saint Laurent ALL HOURS FOUNDATION encre de peau

Foundation makeup

Yves Saint Laurent
FUNDACJA ALL HOURS Encre de Peau de Yves Saint Laurent . Podkład w płynie o wysokim stopniu pokrycia dla wszystkich rodzajów skóry.

Ta baza do makijażu zapewnia wysokie krycie bez efektu maski dzięki dużej koncentracji kolorowych pigmentów, która pozostaje idealna i niezmienna przez cały dzień i ... całą noc! Odporny na wodę, wilgoć i pot, utrzymuje twarz równomierną i upiększoną przez długie godziny, odsłaniając promienną, gładką i matową skórę.

Jego aksamitne, matowe wykończenie i formuła niezawierająca oliów sprawiają, że skóra jest wolna od blasku, doskonale kryjąc niedoskonałości, takie jak granity lub otwarte pory, pozostawiając za sobą zasłonę o niezrównanej miękkości.

Idealny dla tych niestrudzonych kobiet i tych, które nie poddają się na czas. Ci, którzy żyją dzień i noc bez ograniczeń i bez żalu.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów.
Ochrona SPF
Srednia (SPF 15 - SPF 25)
EAN
3614271722720 / 3614271722751 / 3614271722768 /...

Yves Saint Laurent - ALL HOURS FOUNDATION encre de peau - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.