Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

A-Derma PROTECT crema solar SPF50+

Ochrona Twarzy

PROTECT krem przeciwsłoneczny SPF50+ od A-derma .

Ten solarny krem do twarzy osłania skórę i chroni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami spowodowanymi przez słońce. Barriestolide®, pochodzący z oleju z nasion owsa Rhealba®, wzmacnia barierę skórną** i pomaga zachować komórkowe DNA skóry przed promieniami UVA. Krem do opalania SPF 50+ koi i nawilża skórę wystawioną na działanie słońca, bez tłustego i lepkiego filmu. Wszystkie nasze filtry zostały przebadane przez niezależne laboratoria, które wykazały, że nasze filtry A-DERMA PROTECT nie mają wpływu na organizmy obecne w środowisku morskim, w szczególności koralowce (https://www.nature.com/articles/s41598-020- 66117-3). Owies Rhealba® z upraw ekologicznych. Informacja wegańska: brak składników pochodzenia zwierzęcego. ** Test ex vivo.

KORZYŚCI:

• CHRONI : skóra dzięki szerokiemu spektrum ochrony (krótkie i długie promienie UVA i UVB), fotostabilności i wodoodporności. Dzięki starannemu doborowi filtrów i składników krem przeciwsłoneczny zapewnia optymalną tolerancję na delikatną i suchą skórę.

• WZMACNIA: naturalne działanie ochronne skóry.

• KONSERWUJE : komórkowe DNA przed promieniami UVA dzięki Barriestolide® o właściwościach przeciwutleniających, które poprawiają detoksykację komórkową***. Informacja wegańska: brak składników pochodzenia zwierzęcego. ***Test in vitro.

Delikatna skóra|Sucha skóra

Przetłumaczone przez Google
Ochrona SPF
Najwyzsza +30
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
EAN
3282770072716

Nakładaj przed ekspozycją na słońce i często powtarzaj aplikację, aby zachować ochronę, zwłaszcza po kąpieli lub wysuszeniu i poceniu się. Nałóż sporą dawkę produktu na twarz i szyję (dla dorosłych). Zmniejszenie tej kwoty oznacza obniżenie poziomu ochrony. Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu, nawet z ochroną przeciwsłoneczną. Nadmierna ekspozycja na słońce jest niebezpieczna. Pamiętaj: nie wystawiaj niemowląt i małych dzieci na słońce. Unikaj ekspozycji między 11:00 a 16:00 Chroń różne części ciała (noś czapkę, okulary i T-shirt). Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody.

Przetłumaczone przez Google
Kilka razy dziennie
Przetłumaczone przez Google
Zazwyczaj kupowane razem

A-Derma - PROTECT crema solar SPF50+ - Opinii

A-Derma - PROTECT crema solar SPF50+ - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie