Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
Trendy Hair

Trendy Hair

TRENDY HAIR to linia produktów stworzona przez guru mody i specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa. TRENDY HAIR jest zjednoczeniem terapii przodków z najnowszą modą i obecną technologią. Przeksztalcamy kobiecą fryzurę w obiekt pożądania.

Produkty TRENDY HAIR są w 100% funkcjonalne o wysokim stężeniu surowców odżywczych zdolnych do upiększenia i naprawy włosa i skóry głowy już przy pierwszej sesji. Ich rozwój w laboratorium wynikł z - jak nazwano później - „zintegrowanego podejścia” , które łączy keratyna, żeń-szeń i perfumy Actiscent, a wszystko to aby uzyskać produkt z wysokiej półki i o wyjątkowym działaniu. TRENDY HAIR jest w stanie odżywiać, upiększyć i naprawić włókna włosów i skórę głowy już przy jednej sesji.
Trendy Hair is a well-known product brand of hair care. The Trendy Hair brand offers a whole host of possibilities with an unbeatable quality in hair and haircare products and much more, with products and treatments for all hair types: dry, coloured, greasy, etc. The many hair product ranges are must-haves in the world of hair care. Find Trendy Hair products online at a very special price in Perfumes Club. Treat your hair to the very best, with the best hair products!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie