Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
ACIDS PEELING glycolic acid 15%

Alchemy Care Cosmetics ACIDS PEELING glycolic acid 15%

Face scrub - exfoliator

ALCHEMY CARE COSMETICS by ACIDS PEELING kwas glikolowy 15%.

Serum na noc z 15% kwasem glikolowym, alantoiną i aloesem, które głęboko odnawiają, złuszczają powierzchnię, ujednolicają koloryt i restrukturyzują skórę w bardzo skuteczny sposób, nie podrażniając jej.

Przetłumaczone przez Google
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Noc
Tekstury
Olejek
Format
Dwufaza
Ingredients
Niacynamid
EAN
8436587022272
ingredients
aqua, glycolic acid, glycerin, triethanolamine, polyacrylate crosspolymer - 6, sodium hydroxyde, aloe barba densisleaf juice, benzyl alcohol, panthenol, bisabolol, allantoin, disodium edta, t-butyl alcohol, dehydroacetic acid, farnesol, citric acid, ascorbic acid, potassium sorbate, sodium benzoate, sodium sulfite.
Kilka kropli serum nanieść na oczyszczoną skórę przed kremem na noc na całej twarzy, omijając okolice oczu. Zaleca się nakładanie tego serum co drugą noc (około 3 noce w tygodniu).
Przetłumaczone przez Google
produkt kosmetyczny. Nie jedz. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Jego stosowanie musi być ściśle związane ze zdrową i nienaruszoną skórą. Przed użyciem zaleca się wykonanie testu płatkowego. Trzymać z dala od dzieci.
Przetłumaczone przez Google

Alchemy Care Cosmetics - ACIDS PEELING glycolic acid 15% - Opinii

Alchemy Care Cosmetics - ACIDS PEELING glycolic acid 15% - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie