Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Giorgio Armani ARMANI CODE LE PARFUM

Eau de Parfum spray dla mezczyzna

ARMANI CODE LE PARFUM edp vapo marki GIORGIO ARMANI. ARMANI CODE PARFUM to reinterpretacja kultowego zapachu ARMANI CODE, znacznie intensywniejsza, ale zachowująca swój charakterystyczny zapach. Zapach, który oddaje esencję mężczyzny, który nic nie zatrzymuje.
Nowy zapach, stworzony od podstaw przez oryginalnego perfumiarza Antoine'a Maisondieu, który stawia na ekstremalną prostotę i bardziej bezpośredni przekaz.

Zapach ma dużo ruchu dzięki żywym, cytrusowym nutom głowy z nutami Vert de Bergamote i Heart of Bergamot, oba z regionu Kalabrii (Włochy). Aby wzmocnić działanie ARMANI CODE LE PARFUM, zapach zawiera serce Szałwii, pochodzącej z Prowansji na południu Francji. Wyrafinowane serce zapachu rozpala połączenie nut marokańskiego irysa, przynosząc odnowioną wrażliwość. Czerpiąc inspirację z dziedzictwa oryginalnego zapachu, nuty bazowe charakteryzują się potężnym Absolutem Tonka Bean z Brazylii wraz z sercem drzewa cedrowego z Wirginii w Stanach Zjednoczonych.

ARMANI CODE jest reinterpretowany i zaprasza mężczyzn do łączenia. Dzisiejszy człowiek ma nowatorskie podejście i nie kieruje się kodami przeszłości; żyć w teraźniejszości, mając jednocześnie ogólną perspektywę na przyszłość. Walczy o to, co uważa za słuszne, ale ma niezbędną pokorę i otwarty umysł na nowe pomysły.

Nowa butelka ARMANI CODE PARFUM ma odrobinę nowoczesnego i męskiego luksusu, który został pomyślany jako obiekt pożądania i trwałości. Zaprojektowane w eleganckim czarnym kolorze szkło butelki ma innowacyjny, zaokrąglony kwadratowy kształt z delikatną, gradientową podstawą. Korka z monogramem ARMANI CODE PARFUM Giorgio Armani zamykana jest magnesem, aby zintensyfikować doznania zmysłowe.

Ta nowa butelka nadaje się do ponownego napełnienia i jest zaprojektowana tak, aby trwała. Ponowne napełnienie 75ml butelki ARMANI CODE PARFUM oznacza wyraźną redukcję zużycia materiałów: 38% mniej szkła i 67% mniej metalu*. Butelka ARMANI CODE PARFUM z możliwością wielokrotnego napełniania świadczy o wyraźnym zaangażowaniu marki w przyszłość i jest przeznaczona dla mężczyzny, który ma poczucie odpowiedzialności i szacunku dla planety, na której żyje.

*W porównaniu z trzema 75ml flakonami ARMANI CODE PARFUM.

Przetłumaczone przez Google
EAN
3614273605069 / 3614273604833 / 3614273604932

Giorgio Armani - ARMANI CODE LE PARFUM - Opinii

Giorgio Armani - ARMANI CODE LE PARFUM - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie