Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni
73 Produkty z tego wyboru
The Body Shop

The Body Shop

Wszystko zaczyna się w Brighton w Anglii w 1976 roku od pomysłu naszej założycielki, Dame Anity Roddick, że firmy mogą mieć pozytywny wpływ na społeczeństwo i planetę. Od ponad 40 lat poświęcamy się łamaniu zasad, zawsze będąc szczerym i wprowadzając zmiany. The Body Shop ma na celu dokonanie pozytywnych zmian na świecie poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów, inspirowanych naturą, produkowanych w sposób etyczny i zrównoważony. Walczymy o sprawiedliwszy i piękniejszy świat. W Perfume's Club znajdziesz nasze najlepiej sprzedające się produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, zapachów i włosów.
The Body Shop is a well-known product brand of Kosmetyki do Twarzy, Kosmetyki do Ciała, Włosy. The The Body Shop brand offers a whole host of possibilities with an unbeatable quality. Get one now at a very special price! The many product ranges are must-haves in the world of beauty. Find the best The Body Shop products online at a very special price in Perfumes Club. Treat yourself to the very best!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie