Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Artdeco MAGIC FIX

Makeup fixer

Artdeco
Makijaż Artdeco. MAGIC FIX. Po nałożeniu makijażu nałóż na usta, aby stworzyć niewidzialną tarczę ochronną. Dzięki naturalnym składnikom, które zapobiegają plamom w okularach, miseczkach lub na szyi koszuli, zapobiegają rozmyciu makijażu lub smugom wokół ust. Spraw, aby szminka była wodoodporna. Jego olejki eteryczne zapewniają dodatkowe odżywianie, olej bergamotkowy zapewnia równowagę i relaks, olejek lawendowy jednocześnie uspokaja i odżywia. Nakładaj na usta, w tym na obszar konturu, zapobiegając utracie początkowego kształtu makijażu. Czasami pojawia się lekkie mrowienie, gdy produkt wysycha; Jest to naturalna reakcja, ponieważ produkt zawiera alkohol. Po 2 minutach zwilżyć usta językiem. Po każdym użyciu wyczyść szczoteczkę myjką. Nie nadaje się do bardzo kremowych lub błyszczących tekstur.
Tekstury
Plynny
EAN
4052136001174

Artdeco - MAGIC FIX - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.