
ATASHI CELLULAR ANTIOXIDANT SKIN DEFENSE serum regenerujące .
Odmłodzona, bez zmarszczek, elastyczna i promienna skóra. Spowolnij i zregeneruj proces starzenia spowodowany promieniowaniem i zanieczyszczeniami dzięki serum regenerującemu – wysoce skutecznemu płynowi o miękkiej, aksamitnej konsystencji i zapachu konwalii, który pieści Twoją skórę.
DOŁADUJĄC MECHANIZMY OBRONY – NAPRAWIAJĄCE UV-IRA: Komórki macierzyste z winogron Black Burgundy i żurawiny tworzą Power Cellular Defense, wzmacniacz odpowiedzi komórkowej o działaniu antyoksydacyjnym, który dociera do komórek macierzystych naskórka, wypełniając je witalnością,
Naprawiają i regenerują skórę, chroniąc ją przed stresem wywołanym promieniowaniem UV i uszkodzeniami oksydacyjnymi wywołanymi promieniowaniem IRA. Spowalniają rozpad kolagenu i elastyny oraz zapobiegają degradacji skóry właściwej.
METALE CIĘŻKIE I GAZY ZANIECZYSZCZAJĄCE: Kompleks ginsenozydów, inozytolu i pektyny wykazuje 40% działanie antyoksydacyjne, eliminując szkody wywołane przez zanieczyszczenia na okres trzech lat.
DODAJE ENERGII: Kreatyna chroni DNA komórkowe. Witaminy C, E i koenzym Q10 aktywują metabolizm komórkowy, zwalczając wolne rodniki. Poprawiają blask, redukują zmarszczki i sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna i lepiej nawilżona. Kwas
Kwas hialuronowy zapewnia skórze głębokie nawilżenie i miękkość.
Ukojenie: Biotechnologiczny ekstrakt z granatu łagodzi przewlekłe stany zapalne, natychmiast kojąc wrażliwą, reaktywną i atopową skórę oraz łagodząc dyskomfort. Skóra pozostaje spokojna i młodzieńcza na dłużej. Chroni skórę przed starzeniem chronologicznym i słonecznym, zachowując jej młody i zdrowy wygląd na dłużej.