Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Biotech Usa CARBOX #limón

Pre-Workout

CARBOX # lemon z Biotech Usa . Carbox to napój w proszku, który zawiera kompleks złożony z 5 różnych źródeł węglowodanów, o powolnym, umiarkowanym i szybkim wchłanianiu. Jego formuła zawiera maltodekstrynę, dekstrozę, sacharozę, fruktozę i skrobię kukurydzianą. Cukry te mają różne indeksy glikemiczne, co oznacza, że w różnym stopniu wpływają na poziom cukru we krwi. Niektóre z nich dzięki różnym stopniom wchłaniania są szybko dostarczane do organizmu, inne wymagają dłuższego czasu.

• Działa jako potrening. Zawarte w nim węglowodany przyczyniają się do przywrócenia prawidłowych funkcji mięśni (skurczów) po długotrwałym i / lub intensywnym wysiłku fizycznym, prowadzącym do wyczerpania mięśni i wyczerpania zapasów glikogenu zgromadzonych w głównych mięśniach . Powinien zostać przyjęty w ciągu 4, nigdy więcej niż 6 godzin po wysiłku fizycznym, jeśli chcesz być używany jako regenerator.

• Działa również w celu naładowania baterii przed treningiem, abyś mógł osiągać jak najlepsze wyniki podczas aktywności, jeśli chcesz być używany jako źródło energii.

Oznacza to, że jest to ciągłe i zbilansowane dostarczanie węglowodanów do naszego organizmu. W tym przypadku o pysznym cytrynowym smaku.
EAN
5999076227037
Skład: maltodekstryna, dekstroza, sacharoza, fruktoza, skrobia kukurydziana, aromat, kwas cytrynowy, sól, barwnik (tartrazyna).
Przetłumaczone przez Google
Sposób użycia : 1 porcję (50 g = 3 łyżki stołowe) wymieszać z 300 ml wody.
Przetłumaczone przez Google
Suplementy diety nie powinny być spożywane jako jedyny wkład żywieniowy, ale muszą towarzyszyć im inne pokarmy. Ważne jest przestrzeganie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Przetłumaczone przez Google

Biotech Usa - CARBOX #limón - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.