Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Calvin Klein CK EVERYONE

Eau de Toilette spray unisex

Calvin Klein
AUTENTYCZNY. MULTIFACÉTICA. REAL

CK EVERYONE marki Calvin Klein to woda toaletowa unisex należąca do rodziny zapachów Citrus Green. Wprowadzony w 2020 r. Przez perfumiarza Alberto Morillasa, reprezentuje jeszcze jednego członka rodziny CK, symbolizując ducha nowego pokolenia, z włączeniem i udziałem w wielu społecznościach, prawdziwą swobodą wypowiedzi.

Czysty, zielony, cytrusowy zapach. CK KAŻDY to bardzo aktualny zapach bez płci, który celebruje nieskończoną wolność wyrażania siebie.

Ten wieloaspektowy zapach jest świeży i prowokujący. Ten nowy zapach, oparty na kultowym dziedzictwie CK ONE, jest wegański, składa się z alkoholu pochodzenia naturalnego i zawiera składniki pochodzenia naturalnego, dzięki czemu zapach ten jest pierwszym czystym zapachem Calvina Kleina.

ZAPACH. Kwiatowo-drzewny zapach nasycony składnikami pochodzenia naturalnego zawiera stymulujący organiczny olejek eteryczny z pomarańczy i imbiru, serce z akordu z niebieskiej herbaty oraz ciepłą i zmysłową bazę z drzewa cedrowego i paczuli. Zapach, doskonale zbalansowany, jest świeży i słodki, z bardzo prowokującym akcentem.

BUTELKA. Szklana butelka nadaje się do recyklingu po zdjęciu czapki i jest ozdobiona uniwersalnym elastycznym paskiem z logo marki, przypominającym klasyczną bieliznę Calvin Klein.

WIADOMOŚĆ. Uwielbiam wszystkie aspekty siebie dzięki CK EVERYONE.
Grupy Olfaktoryczne
Swieza Cytrusowa
Data Wydania
2020
EAN
3614229656152 / 3614229656145 / 3614229656138

Calvin Klein - CK EVERYONE - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.