Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Cantabria Labs HELIOCARE 360° PEDIATRICS krem z filtrem przeciwsłonecznym w sztyfcie SPF50+

Filtry przeciwsłoneczne - Krem przeciwsłoneczny do twarzy - Ochrona przeciwsłoneczna ciała

Oczekiwana dostawa:
Piątek 21.06.2024
Piątek 21.06.2024

*Przybliżone dla zamówień, których miejscem docelowym jest stolica województwa. W pozostałych przypadkach nastąpi opóźnienie wynoszące 1 dzień.

HELIOCARE 360° PEDIATRICS krem przeciwsłoneczny w sztyfcie SPF50+ marki HELIOCARE .

Bardzo wysoka fotoprotekcja w sztyfcie, która chroni i nawilża skórę. Dzięki swojemu formatowi jest łatwy w aplikacji. Dzieci mogą go nakładać samodzielnie, gdyż nie ma potrzeby rozprowadzania go rękoma. Oszczędź czas i popraw nawyki ochronne najmłodszych. Odporny na wodę, pot i piasek. Niewidoczne wykończenie.

EAN
8470002076747
Wiek
Z 0 miesiące dopóki Więcej 9 lata
Format
Stick
Ochrona SPF
Bardzo wysoki filtr SPF 50+
ingredients
Astaxantina

Formuła o szerokim spektrum działania (UVB, UVA, widzialne i podczerwone, które chroni przed 4 rodzajami promieniowania, z Fernblock+, ekstraktem z paproci Polypodium leucotomos i astanksantyną, która pochodzi z mikroalg Haematococcus pluvialis dla większego efektu przeciwutleniającego, który wraz z regenerującymi i przeciwutleniaczami , neutralizują i naprawiają uszkodzenia słoneczne.

Fotoprotekcyjny sztyft do twarzy dla dzieci (testowany na osobach powyżej 2. roku życia). Nakładać obficie i równomiernie przed ekspozycją na słońce. Stosować często, zwłaszcza po długotrwałych kąpielach lub nadmiernym poceniu się.
wszystkie typy skóry. Zastosowanie zewnętrzne. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Unikaj długotrwałej ekspozycji na słońce w najbardziej intensywnych godzinach. Aby się chronić, noś odzież, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Nie wystawiaj niemowląt i małych dzieci bezpośrednio na słońce.

Cantabria Labs - HELIOCARE 360° PEDIATRICS krem z filtrem przeciwsłonecznym w sztyfcie SPF50+ - Opinii

Cantabria Labs - HELIOCARE 360° PEDIATRICS krem z filtrem przeciwsłonecznym w sztyfcie SPF50+ - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie