Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Chanel LE LIFT crème yeux

Eye contour cream

Chanel
LE LIFT YEUX firmy Chanel . Luksusowy zabieg ujędrniający i przeciwzmarszczkowy na okolice oczu.

Drobny krem do okolic oczu wzbogacony koncentratem lucerny o właściwościach wygładzających i ujędrniających, wzmocniony nowym Kompleksem Fitoaktywnym, który koryguje worki i cienie.

Jego niezwykle potężna formuła szanuje gęstość delikatnej skóry wokół oczu i jest przyjemna w aplikacji. Ponadto jego wyniki są niewiarygodne od pierwszego zastosowania: nowo zastosowany efekt ściągania, większa szerokość spojrzenia i wypoczęte cechy. Podczas gdy długotrwały zabieg zapewnia jędrność skóry, zauważalne zmniejszenie worków i gładszą skórę bez widocznych zmarszczek.
Wiek
Miedzy 36 i 50 lat / Powyzej 50 lat
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien i Noc
Tekstury
Krem
EAN
3145891416800
Wśród jego głównych składników znajdziemy:

Botaniczny koncentrat lucerny, hodowany organicznie we Francji, zwiększa syntezę kolagenu, podobnie jak retinol

Kompleks fitoaktywny, połączenie molekuł kasztanowca o działaniu drenującym i actiflow poprawiającym krążenie, eliminującym kolor cieni pod oczami
Przetłumaczone przez Google
Nakładaj na czystą, suchą skórę wokół oczu. Wykonaj gest wygładzający, który odpowiada konkretnym potrzebom:

· Gest i worki zapobiegające cieniowaniu pod oczami. Redukuje oznaki zmęczenia i uelastycznia kontur oka. Palcem wskazującym wygładź dolną powiekę 3 ruchami, zaczynając od zewnętrznego kącika.

· Rozświetlający gest. Nie zapominając o górnej powiece i aby otworzyć wzrok, palcami wskazującymi wykonuj wygładzające ruchy od wewnątrz na zewnątrz.
Przetłumaczone przez Google
Ujędrniający zabieg na okolice oczu polecany jest kobietom po 35 roku życia. Może być stosowany codziennie, rano i/lub wieczorem i w celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się uzupełnienie jego stosowania wraz z pozostałymi zabiegami z linii LE LIFT.
Przetłumaczone przez Google

Chanel - LE LIFT crème yeux - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.