Dolce & Gabbana K BY DOLCE&GABBANA

Eau de Parfum odparowalnik dla mezczyzna

Dolce & Gabbana Beauty oferuje wyjątkową zapachową przygodę z intensywną wersją K by Dolce & Gabbana: K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum .

Urzekająca, magnetyczna i zmysłowa woda perfumowana ujawnia ukrytą duszę współczesnego króla. Synonim równowagi między siłą a serdecznym sercem, pokazuje, że urodził się nie tylko po to, aby nosić koronę, ale także ją posiadać.

FRAGANCE. Stworzona na bazie spuścizny wód toaletowych, woda perfumowana K de Dolce & Gabbana odsłania zmysłowy zapach, który uosabia ducha mężczyzny, który z pasją i pewnością wybiera swoje przeznaczenie. Zainspirowany ziemistym i surowym krajobrazem Toskanii, ten zapach jest intensywną i fascynującą wersją, która rozwija urzekające korzenne serce i drzewne tło.

SKŁADNIKI. Woda perfumowana K by Dolce & Gabbana ujawnia nieodparty wir cytrusów. Krwawa pomarańcza i cytryna w połączeniu z musującym zapachem chilli tworzą musujący top. Nuta jagód jałowca i pikantne nuty kardamonu tworzą intrygującą złożoność. Świeża geranium, szałwia i energetyzująca lawenda są bardziej zmysłowe dzięki akordowi mleka figowego. Zapach wreszcie odsłania uwodzicielskie i zmysłowe tło z drewna cedrowego, ziemistej paczuli i pikantnej wetywerii, sublimowane żywym akcentem wędzonego drewna Nagarmotha.

K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum to urzekające drzewne perfumy stworzone z myślą o mężczyznach z pasją i pasją.

OPAKOWANIE. Zachowując geometryczny kształt oryginalnej butelki K by Dolce & Gabbana, butelka ma teraz głębszy odcień królewskiego błękitu, odzwierciedlając nową intensywność zawartego w niej magnetycznego zapachu. Prawie nieprzeniknione, ale nie do końca matowe, lakierowane szkło pozwala docenić zawarty w nim aromat.

Ikoniczna korona zdobiąca sylwetkę butelki jest teraz skąpana w srebrnej patynie, podkreślającej szlachetny błękit kopuły i otaczających ją kamiennych kul. Ukoronowana litera K na butelce przywołuje tradycyjny symbol rodziny królewskiej, ale z odważną współczesną prostotą. Majestatyczna i zapadająca w pamięć butelka doskonale reprezentuje magnetyczny wszechświat współczesnego króla.

DZWONEK. Podążając za historią K for Dolce & Gabbana Eau de Toilette, osadzoną w malowniczym i ponadczasowym toskańskim mieście Montepulciano, Eau de Parfum wprowadza nowy wygląd do nowoczesnego króla Dolce & Gabbana, którego ucieleśnieniem jest Mariano di Vaio. Uchwycony przez fotografa Mariano Vivanco przed klasycznym toskańskim portykiem, jej intensywne i uwodzicielskie spojrzenie ujawnia jej naturalny magnetyzm i wrodzoną siłę.

W miejscu kampanii jego motocykl z rykiem pędzi po wysadzanej drzewami alei ze ścieżką dźwiękową Ennio Morricone w tle. Przyjeżdża do wioski na wzgórzu, aby ciepło uściskać swoją rodzinę i cieszyć się towarzystwem przyjaciół.

Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Korzenny
Data Wydania
2020
EAN
3423220006893 / 3423473101253 / 3423473101154

Rodzina węchowa: Woody Spicy

Nuty głowy: cytryna, sycylijska cytryna, czerwona pomarańcza, kardamon, jałowiec i chilli.

Nuty serca: geranium, clary, lawenda i mleko figowe.

Nuta bazy: cedr, paczula, wetyweria i nargamotka.

UŻYWAJ WSKAZÓWEK

K Eau de Parfum marki Docle & Gabbana to zapach należący do rodziny Woody Spicy. Ze względu na swoje nuty zapachowe jest doskonałą esencją do stosowania na dzień i na noc o każdej porze roku.

Świeży i żywy szlak zapewnia bardzo dobrą projekcję i doskonałą trwałość.


ZALECENIA OGÓLNE

Aby przedłużyć zapach, nałóż zapach na wewnętrzną stronę nadgarstków i za płatkiem ucha. Te strefy pulsacyjne mają wyższą temperaturę niż reszta ciała, co pomoże zapachowi wolniej odparować.

Stosowanie perfum bezpośrednio na odzież może poplamić, uszkodzić i zmienić tkaninę.

Aby przedłużyć ślad zapachu, zalecamy stosowanie produktów z tej serii, takich jak żele pod prysznic, balsamy do ciała czy dezodoranty.

OCHRONA

Chroń swój zapach przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ciepła, w przeciwnym razie kompozycja może ulec zmianie i może stać się smutnym wspomnieniem Twojego ulubionego aromatu.

Dolce & Gabbana - K BY DOLCE&GABBANA - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie