Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Dolce & Gabbana THE ONLY ONE

Eau de Parfum spray dla kobieta

Dolce & Gabbana
THE ONLY ONE marki Dolce & Gabbana w swojej intensywności woda perfumowana Intense to kobiecy zapach należący do rodziny zapachowo-orientalnej. Wprowadzony na rynek w 2020 r. Przez perfumiarza Violaine Collas.

Kobiecość, aby osiągnąć nową intensywność. Zbudowany jest na orientalnym dziedzictwie kwiatowym Jedynego o urzekającym nowym zapachu. Podobnie jak kobieta, którą reprezentuje, ten zapach jest złożonym połączeniem intensywności i słonecznej zmysłowości. Dzięki nieodpartej kobiecości i uwodzeniu, jej zapachowy charakter podkreśla zaskakujące połączenie włoskiej mandarynki i kwiatu pomarańczy w przeciwieństwie do hipnotyzującej czarnej wanilii.

Zgodnie z graficznym i architektonicznym projektem The Only One butelka została ponownie zinterpretowana na czarno, kultowy kolor Dolce & Gabbana, odzwierciedlając hipnotyczną intensywność zawartego w niej zapachu. Detal złotego pierścienia przywołuje promienną elegancję kobiety Jedynego, podczas gdy faliste, kursywne litery nawiązują do uwodzicielskiej sylwetki.
Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Kwiatowa
Data Wydania
2020
EAN
3423478966352 / 3423478966451 / 3423478966550

Dolce & Gabbana - THE ONLY ONE - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.