Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Drasanvi COLLMAR colageno+magnesio+ácido hialuronico #vainilla

Kolagen

COLLMAR kolagen + magnez + kwas hialuronowy firmy DRASANVI . Suplement diety z hydrolizowanym enzymatycznie kolagenem morskim typu 1 (ze skóry i rybich łusek), który przyczynia się do utrzymania skóry w normalnych warunkach, dodatkowo jego skład uzupełnia magnez i kwas hialuronowy.

Kolagen morski: Kolagen morski jest łatwiej przyswajalny niż inne źródła kolagenu, zawiera wysoki procent glicyny, proliny i hydroksyproliny (główne aminokwasy kolagenu), a także niezbędnych aminokwasów. Zastosowany hydrolizat kolagenu przeszedł unikalny proces polegający na rozbiciu go na mniejsze cząsteczki, zwane peptydami, dzięki czemu są one łatwiej przyswajalne przez organizm. Proces ten został przeprowadzony poprzez hydrolizę enzymatyczną. W ten sposób udaje nam się rozłożyć kolagen w określonych miejscach, ułatwiając jego wchłanianie.

Kwas hialuronowy: pomaga nadać elastyczność i zregenerować przestrzeń między stawami, zapobiegając zużyciu.

Magnez: niezbędny dla organizmu minerał, który pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni.

Witamina C: ułatwia wchłanianie kolagenu, a także wspomaga układ odpornościowy.
EAN
8436044513527

Drasanvi - COLLMAR colageno+magnesio+ácido hialuronico #vainilla - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.