Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Drasanvi COLLMAR colageno+magnesio+ácido hialuronico #vainilla

Kolagen

COLLMAR kolagen + magnez + kwas hialuronowy firmy DRASANVI . Suplement diety z hydrolizowanym enzymatycznie kolagenem morskim typu 1 (ze skóry i rybich łusek), który przyczynia się do utrzymania skóry w normalnych warunkach, dodatkowo jego skład uzupełnia magnez i kwas hialuronowy.

Kolagen morski: Kolagen morski jest łatwiej przyswajalny niż inne źródła kolagenu, zawiera wysoki procent glicyny, proliny i hydroksyproliny (główne aminokwasy kolagenu), a także niezbędnych aminokwasów. Zastosowany hydrolizat kolagenu przeszedł unikalny proces polegający na rozbiciu go na mniejsze cząsteczki, zwane peptydami, dzięki czemu są one łatwiej przyswajalne przez organizm. Proces ten został przeprowadzony poprzez hydrolizę enzymatyczną. W ten sposób udaje nam się rozłożyć kolagen w określonych miejscach, ułatwiając jego wchłanianie.

Kwas hialuronowy: pomaga nadać elastyczność i zregenerować przestrzeń między stawami, zapobiegając zużyciu.

Magnez: niezbędny dla organizmu minerał, który pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni.

Witamina C: ułatwia wchłanianie kolagenu, a także wspomaga układ odpornościowy.
Smaki
Wanilia
EAN
8436044513527
Składniki : Hydrolizowany kolagen morski typu I 9900 mg. Węglan magnezu 937 mg. Kwas hialuronowy 10 mg. Witamina C 80 mg. Aromat waniliowy.
Przetłumaczone przez Google
Sposób użycia : Spożywać 10g dziennie (2 miarki) rozpuszczone w wodzie lub innym płynie. Spożywać przez co najmniej 3 miesiące.
Przetłumaczone przez Google
Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety lub zdrowego trybu życia. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci. Nie przekraczać wyraźnie zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Przetłumaczone przez Google

Drasanvi - COLLMAR colageno+magnesio+ácido hialuronico #vainilla - Opinii

Drasanvi - COLLMAR colageno+magnesio+ácido hialuronico #vainilla - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie