Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Givenchy L´INTERDIT SET

Perfume set dla kobieta

ZAUFANIE DO ODWAŻNEJ KOBIETY

L'INTERDIT marki Givenchy to drzewna kompozycja zapachowa z nutami drzewnymi wydana w 2018 roku i stworzona przez perfumiarzy Dominique Ropion, Anne Flipo i Fanny Bal.

Jednym z pierwszych dzieł Maison Givenchy był L'Interdit , w 1957 roku zapach ten został stworzony dla aktorki i muzki Audrey Hepburn. W 2018 roku powstała nowoczesna wersja oparta na kontraście bujnego bukietu białych kwiatów z intensywnymi nutami drzewnymi i ziemistymi. Dotyk białych kwiatów wraz z intensywnymi nutami, które wyzwalają śmiałe światło, które flirtuje z ciemnością. Pierwszy zdecydowanie tajny i podziemny kwiat, za pomocą którego można odkryć wywyższenie zakazanego.

Białe nuty, takie jak kwiat pomarańczy, jaśmin i tuberoza, przeplatają się z najbardziej intensywnymi i tajemniczymi nutami, takimi jak wetyweria lub paczula. Intensywny i hojny blask, który nie boi się wywrotu. Zamknięty w grubej szklanej butelce, która oddaje hołd oryginalnemu kształtowi z bardziej nowoczesnym konturem i logo 4G dodanym do czarnej wstążki na szyi.

NIE ZABRANIAJ NIC. L'Interdit zachęca do bycia niezapomnianą, intensywną, uzależniającą i odważnie elegancką kobietą, podobnie jak jej zapach.

Pożegnanie z zasadami. Wszystkie zaproszenia do zakwestionowania konwencji i zaakceptowania wyjątkowości kobiet.

ODNOWIONA KLASYKA. L'Interdit z 2018 roku nie stara się zastąpić swojego oryginalnego, ale pokazuje ewolucję kobiet w czasie, aby oddać hołd odważnej kobiecości.

Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Kwiatowa
EAN
3274872415690 / 3274872420458
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie