Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

I.c.o.n. INNER moisturizing treatment

Hair moisturizer treatment

I.c.o.n.
INNER nawilżający zabieg ICON to regenerujący i odbudowujący nawilżający zabieg na włosy wskazany do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów.

Ten nawilżający zabieg ma wyjątkową formułę, która działa od wewnątrz włókna na jego zewnętrzną stronę, odżywiając, nawilżając i uspokajając włosy i skórę głowy. Wzbogacony w proteiny, wzmacnia strukturę włosów, nadając im większą odporność na łamanie na skutek agresji zewnętrznej.

Dzięki jego zastosowaniu będziemy mogli poprawić zdrowie włosów, wygładzić ich szorstką teksturę i przywrócić naturalny połysk, odsłaniając zdrowe, piękne i mocne włosy.

Dzięki kremowej konsystencji jest idealnym produktem do natychmiastowego nawilżenia włosów narażonych na procesy chemiczne lub środowiskowe, takie jak farbowanie, narzędzia do stylizacji (żelazka, lokówki ...) lub ekstremalne temperatury.
Typ Wlosów
Rodzaj wlosów
EAN
8436533670335

I.c.o.n. - INNER moisturizing treatment - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.