Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Isabelle Lancray EGOSTYLE mission de-stress gel creme

Antifatigue facial treatment

Isabelle Lancray
EGOSTYLE Misja żel odstresujący od Isabelle Lancray. Jest lekkim kremem żelowym, który chroni skórę przed zanieczyszczeniem, wolnymi rodnikami i wzmacnia barierę ochronną skóry. Chroni skórę przed zanieczyszczeniem dzięki technologii SmartCrystals i Reservatrolowi, który jest naturalnym przeciwutleniaczem. Jest wzbogacony koncentratem kwasu hialuronowego, oligosacharydu z alg brunatnych i ekstraktem z papai. Dzięki ATP (trójfosforan adenozyny), który aktywuje metabolizm komórkowy i poprawia nawilżenie skóry, a opatentowane cząsteczki UV15 + zapewniają skórze niezbędną ochronę przed ekspozycją na słońce, unikając ryzyka reakcji alergicznych. Zastosuj rano po oczyszczeniu skóry.
Wiek
Miedzy 18 i 25 lat / Miedzy 26 i 35 lat
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien
Tekstury
Krem / Zel
EAN
4031632987632
Zazwyczaj kupowane razem

Isabelle Lancray - EGOSTYLE mission de-stress gel creme - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.