Issey Miyake FUSION D'ISSEY

Eau de Toilette spray dla mezczyzna

ODKRYJ MOC I RÓŻNORODNOŚĆ NATURY

FUSION D'ISSEY Issey Miyake to męska woda toaletowa należąca do rodziny węchowych minerałów fougère. Niezwykłe stworzenie, w którym natura ujawnia swoją różnorodną i twórczą stronę, opracowane przez perfumiarza Nathalie Lorson w 2020 roku.

Wybuchowa świeżość żywej cytryny zderza się z intensywnością wulkanicznego lasu. Wibrująca, aromatyczna bryza spełnia pionowość akordu słonecznego bursztynu.

To nowe dzieło pisze nowy rozdział w klasyce męskości. Zestawienie między ciepłem a zimnem. Jego świeżość wynika z wybuchowej i żywej skórki cytryny, której towarzyszy mleczna słodycz mleka kokosowego. Łącząc moc i równowagę, żywa, aromatyczna bryza znajduje pionowość akordu słonecznego bursztynu, który rozwija się od początku do końca. Wreszcie nuty lasów wulkanicznych łączą się z głęboką nutą paczuli.

BUTELKA. Ten wulkaniczny zapach jest przechowywany w butelce pełnej kontrastów: wysoki i elegancki w jasnoniebieskim szkle. Jego fasetowany korek jest precyzyjnie wyrzeźbiony, aby przypominał czarny obsydianowy kamień. Światło świeci od wewnątrz, uwięzione i wciąż żywe.

POŁĄCZENIE I KONTRAST. Opakowanie zewnętrzne odzwierciedla ten sam niebieski i czarny kod koloru. Ponadto nazwa: Fusion d'Issey jest napisana uderzającymi pomarańczowymi literami. Piękne stworzenie inspirowane naturą i przeprojektowane ludzką ręką.

(This text has been translated automatically.)
Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Korzenny
EAN
3423478974555 / 3423478974654 / 3423478974753

Issey Miyake - FUSION D'ISSEY - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie