Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Jimmy Choo BLOSSOM

Eau de Parfum spray dla kobieta

ODŚWIEŻALNY KOKTAJL NA NOC PARTYJNY

BLOSSOM Jimmy'ego Choo to „woda perfumowana” dla kobiet, która jest częścią rodziny kwiatowo-owocowej, wydanej w 2015 roku przez perfumiarza Louise Turner.

Orzeźwiający zapach, który ma przypominać nam o pierwszym łyku pysznego koktajlu podczas wieczoru z przyjaciółmi. Przekazująca esencja zabawy, radości i odrobiny psot, która zapewnia bezpieczeństwo i pewność siebie tym, którzy ją noszą.

Połączenie słodkich i bardzo kobiecych akordów, które zachęcają nas do tupania, jakbyśmy mieli na sobie ekskluzywne buty. Urok, moda i luksus połączone w pięknej różowej szklanej butelce.

Wciągający zapach ... Początkowo akord cytrusowy łączy czerwone jagody, takie jak malina, i trafia na prysznic płatków róży i groszku. Wreszcie, ciepły i seksowny akcent na bazie drzewa sandałowego i białego piżma tworzy tło.

PERFUMY LATO! Jego owocowe i kwiatowe nuty są idealnym połączeniem na letnie dni. Czy to w dzień, jak i w nocy jako ... To zawsze idealny moment na spróbowanie pysznego koktajlu!

RÓŻOWY JAKO STYL ŻYCIA. Elegancki kolor tam, gdzie są. Fuksja to odcień wybrany do ubierania jej butelki. Rzeźbione ze szkła fasetowanego z korkiem przypominającym diament. Autentyczna butelka klejnotów, która od pierwszej chwili urzeka nas.
Grupy Olfaktoryczne
Kwiatowa Owocowa
Data Wydania
2015
Projektant
Louise Turner
EAN
3386460066273 / 3386460066280 / 3386460066297

Jimmy Choo - BLOSSOM - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie