Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Joseph Joseph LOOP water bottle

Termos

Butelka na wodę LOOP marki JOSEPH JOSEPH. Efektowny design tej butelki ułatwia transport, a ponadto zapewnia miejsce do przechowywania nasadki podczas picia lub przechowywania jej w szafce. Wykonany z dwuwarstwowej stali nierdzewnej 18/8 z izolacją próżniową i odbijającą ciepło warstwą miedzi, utrzymuje temperaturę napojów do 12 godzin i zimno do 24 godzin, a także, ponieważ płyn nie skrapla się na jego powierzchni, nie zwilża torby ani plecaka. Hermetyczna nakrętka jest gwintowana od wewnątrz, dzięki czemu picie jest przyjemnością, a butelka ma również wytrzymałe, malowane proszkowo wykończenie. Utrzymuj nawodnienie w dobrym stylu i pomóż ograniczyć używanie jednorazowych plastikowych butelek. bez bisfenolu A

Przetłumaczone przez Google
Green beauty
Wielokrotnego napełniania
EAN
5028420004168 / 5028420004175 / 5028420004182 / 5028420004199 /...

Pojemność: 500ml.

Przetłumaczone przez Google

Prać ręcznie tylko po każdym użyciu mieszanką gorącej wody i sody oczyszczonej lub detergentu.

Uwaga: nie nadaje się do zmywarki, kuchenki mikrofalowej, lodówki/zamrażarki ani piekarnika. Nie używać do transportu lub przechowywania kostek lodu, ponieważ mogą one uszkodzić wewnętrzną wyściółkę. Nie nadaje się do napojów gazowanych. Aby zminimalizować rozwój bakterii, nie używaj gorących produktów mlecznych ani żywności dla niemowląt.

Przetłumaczone przez Google
Aby utrzymać temperaturę napoju na dłużej, podgrzej wnętrze butelki wrzątkiem lub schłódź zimną wodą przed opróżnieniem i napełnieniem wybranym napojem.
Przetłumaczone przez Google

Joseph Joseph - LOOP water bottle - Opinii

Joseph Joseph - LOOP water bottle - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie