Bardzo odżywczy ochraniacz termiczny
Uwielbiam linie Kerastase. Kupiłem ten na próbę, ponieważ potrzebuję dobrego zabezpieczenia termicznego, ponieważ używam suszarki za każdym razem, gdy się myję. Jest bardzo odżywczy, konsystencja w sam raz (nie za wodnista ani za gęsta), ładnie pachnie, a włosy po jego użyciu są lśniące i jedwabiste. Dostarcza to, co obiecuje.
Przetłumaczone przez Google