OXYGEN-PEEL to peelingujący balsam do twarzy, który wygładza zmarszczki, nawilża i ujędrnia skórę, pomagając przywrócić jej gładki i promienny wygląd. Zapewnia codzienny efekt odnowy skóry.
Formuła zawiera kompleks mikropeelingujący [6 kwasów wygładzających* w stężeniu 6%], który delikatnie złuszcza skórę, wygładzając zmarszczki i pory. Zawiera również redensyfikujący kwas hialuronowy, który zapewnia ultraświeże nawilżenie, oraz bioaktywne substancje wiążące tlen, które wspomagają dotlenienie komórek i odsłaniają świeżą, promienną cerę.
Ten mikropeelingujący balsam FILORGA jest odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Ma świeżą, złuszczającą konsystencję wody kosmetycznej.
Formuła składająca się w 92% ze składników pochodzenia naturalnego. Testowana dermatologicznie.
*Kwas glikolowy, fitynowy, cytrynowy, salicylowy, migdałowy i glukonolakton.
Instrukcja obsługi:
Nakładaj peelingujący balsam OXYGEN-PEEL codziennie wieczorem po demakijażu, wacikiem na czystą skórę, omijając okolice oczu. Nie wymaga spłukiwania.