Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Lancôme HYDRA ZEN crème riche hydratante anti-stress

Face moisturizer

Lancôme
HYDRAZEN Crème Riche Hydratante Anti-Stress marki Lancôme , antystresowy krem nawilżający na dzień dla skóry suchej, nawet najbardziej wrażliwej.

Ten krem nawilżający i przeciw zmęczeniu uspokaja skórę, pozostawiając ją nawilżoną i odżywioną, jednocześnie chroniąc ją przed agresjami zewnętrznymi, takimi jak warunki pogodowe, klimatyzacja lub zanieczyszczenia, które mogą poważnie wpływać na odwodnienie.

Odwodniona skóra ze skłonnością do zaczerwienień i suchości znajduje rozwiązanie w tym kremie. Dzięki bogatej i topniejącej kremowej konsystencji skóra jest głęboko spokojna, świeża, gładka i o jaśniejszym odcieniu. Krótko mówiąc, skutki stresu środowiskowego i emocjonalnego są zmniejszone.

Jest szczególnie wskazany do pielęgnacji suchej skóry, w tym najbardziej wrażliwej, dzięki kojącej i pełnej szacunku formule.
Wiek
Miedzy 18 i 25 lat / Miedzy 26 i 35 lat / Miedzy 36 i 50 lat
Typ Skóry
Sucha / Wrazliwa
Kuracja
Dzien
Tekstury
Krem
EAN
3605532532653

Lancôme - HYDRA ZEN crème riche hydratante anti-stress - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.