Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

L'Oréal París REVITALIFT LASER RETINOL PURO serum noche

Anti aging cream & anti wrinkle treatment

Revitalift Laser Serum Night Pure Retinol Głębokie zmarszczki od L'Oréal Paris .

Serum na noc L'oréal Paris z czystym retinolem (witamina A) koryguje nawet głębokie zmarszczki. Skóra od razu jest bardziej nawilżona, elastyczna i wygląda na gładszą. Po miesiącu stosowania tekstura skóry jest dopracowana, wygląda młodziej i bardziej promiennie.

Tak silny, że zmarszczki są zredukowane u 100% * kobiet.

* Badanie kliniczne z udziałem 49 kobiet, wyniki kliniczne zmarszczek mimicznych po 4 miesiącach.

Wiek
Miedzy 36 i 50 lat / Powyzej 50 lat
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Noc
Tekstury
Serum
EAN
3600523971978

Wśród jego głównych atutów znajdujemy:

  • Czysty retinol (witamina A), najsilniejsza forma retinolu, jest składnikiem zalecanym przez dermatologów, który pomaga odnawiać skórę i korygować zmarszczki.

Nakładaj 3-4 krople na oczyszczoną, osuszoną twarz na noc przed kremem nawilżającym. Następnego ranka nałóż krem na dzień o minimalnej SPF20.

Wskazany dla każdego rodzaju skóry ze zmarszczkami od 40 lat. Stosować tylko na noc. Uczucie szorstkości, swędzenia lub suchości na początku użytkowania jest normalne. Jeśli tak się stanie, przestań używać na kilka dni i odłóż aplikacje. Jeśli podrażnienie nie ustąpi, należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Unikaj ekspozycji na słońce. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami, w przypadku kontaktu przemyć natychmiast obficie wodą. Nie nakładać na powiekę. Unikaj konturu ust. Nie stosować jednocześnie z innymi produktami zawierającymi retinol.

L'Oréal París - REVITALIFT LASER RETINOL PURO serum noche - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie