Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Mavala MAVA-FLEX serum for nails

Manicure and Pedicure

Mavala
MAVALA MAVA-FLEX serum do paznokci. Serum do bardzo suchych, zbyt twardych i łamliwych paznokci, które są często narażone na zewnętrzne czynniki suszące, takie jak chemikalia, woda, słońce lub czynniki wewnętrzne, takie jak wiek, dieta lub tendencja dziedziczna. Formuła zawiera koncentrat mocznika, wapnia, olejku eterycznego z cytryny i witaminy B5, która wnika w paznokieć, aby go nawilżyć i wzmocnić. Rezultatem są zdrowe, elastyczne, błyszczące i gładkie paznokcie, które przestaną się łamać. Nałóż na cały paznokieć, po usunięciu resztek szkliwa lub brudu i przed rozpoczęciem manicure. Zaleca się również stosowanie go dwa razy w tygodniu przed pójściem spać, aby działać przez całą noc.
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne
EAN
7618900998018

Mavala - MAVA-FLEX serum for nails - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.