Wodny krem-żel NIACINAMIDE OGÓREK firmy MEISANI.
Nawilżający krem do twarzy o ultralekkiej, żelowej konsystencji, z wysoką zawartością orzeźwiającej wody ogórkowej i nawilżających substancji aktywnych. Pomaga zatrzymać wodę w naskórku, pozostawiając skórę zdrową i odświeżoną.
Produkt składa się z wysokiej jakości składników, takich jak gliceryna , substancja nawilżająca, która pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry poprzez wychwytywanie wody obecnej w środowisku i w głębszych warstwach skóry i transportowanie jej do naskórka.
Niacynamid, czyli witamina B3 , to rozjaśniający przeciwutleniacz, który pomaga zapobiegać powstawaniu przebarwień. Działa kojąco, nawilżająco i reguluje poziom sebum. Kwas hialuronowy pomaga zatrzymać wilgoć i zablokować ją w komórkach skóry, nadając jej świeży, nawilżony wygląd i efekt ujędrnienia.
Ceramidy pomagają wzmocnić barierę ochronną skóry i poprawić nawilżenie, podczas gdy ekstrakt z gardenii, uzyskany w procesie fermentacji biologicznej, ma właściwości antyoksydacyjne i jest niebieskim pigmentem w żelu.
Ten krem do twarzy doskonale nadaje się do stosowania w ciepłym klimacie, a także do skóry tłustej i skłonnej do trądziku, ponieważ nie klei się, bardzo łatwo się wchłania i nie zawiera prawie żadnych olejków.