Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Narciso Rodriguez FOR HER ZESTAW

Perfume set dla kobieta

NOWOCZESNE I SENSUALNE, SIEDZIBA SŁUCHAWCZA KOŃCOWYCH KOBIET

NARCISO RODIGUEZ DLA NIEJ , był przed i po świecie High Perfumery XXI wieku. To hipnotyczne perfumy z otaczającymi nutami, które definiują współczesne kobiety, wyzwolone i przedsiębiorcze, nie tracąc ani odrobiny kobiecości.

Cechą charakterystyczną tych perfum jest kwiatowy aromatyczny tandem i drzewne nuty, w których drzewo sandałowe, róże, paczula i światło bursztynu wychwytują magię i pobudzają zmysły. Owocowy dotyk brzoskwini, bardzo podobny do brzoskwini, nadaje mu aksamitną i zmysłową aureolę, tworząc zapach, który można uznać za nieodparty nektar o żywej zmysłowości.

Perfumy te zostały stworzone przez Christine Nagel i Francisa Kurkdjiana w 2003 roku dla prestiżowej firmy modowej NARCISO RODRIGUEZ. Symbol awangardowej elegancji, ulubieniec amerykańskich kobiet.

NAJLEPSZE SPRZEDAŻ. Gwiazdy, aktorki, a nawet pierwsze damy! Referencyjne perfumy, które od pierwszej chwili urzekły miliony kobiet na całym świecie. Prezent, z którym zawsze będziesz miał rację!

OŚLEPIAJĄCY. Perfumy, które nie pozostają niezauważone. Wibrujący, otaczający, przytłaczający, nieodparcie elegancki, kobiecy i zmysłowy. Zapach dla kobiet pewnych siebie, urodzonych po sukces.

Ponadczasowy. Dzięki swojemu składowi te wszechstronne perfumy można stosować na dzień i na noc, w połączeniu z każdą porą roku.

Grupy Olfaktoryczne
Drzewna Kwiatowa
EAN
3423473056157 / 3423222005825
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie