Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Olaplex SALON INTRO KIT

Hair repair treatment

Olaplex
SALON INTRO KIT firmy Olaplex , partia z krokami 1 i 2 profesjonalnego zabiegu regeneracji włosów.

Olaplex to trzyetapowy proces (dwa pierwsze do profesjonalnego zastosowania), który obejmuje zastrzeżony składnik aktywny, który działa na poziomie molekularnym, aby znaleźć zerwane wiązania dwusiarczkowe we włosach spowodowane uszkodzeniami chemicznymi, termicznymi lub mechanicznymi.

Jest to po prostu dodatek, który eliminuje złą reakcję tlenu z wiązaniami siarkowymi we włosach poddanych obróbce chemicznej, które prowadzą do ich łamania, łącząc ponownie zerwane wiązania.

Zapewnia włosom miękkość i połysk, odbudowuje strukturę, siłę i integralność włosów, zapewniając efekt „resetowania” zniszczonych włosów w dowolnym procesie chemicznym (kolor, odbarwienie, trwałej ondulacji, prostowanie ...), termiczny (żelazka, lokówki) ..) lub mechaniczny (suszarka do rąk ...).

Pierwsze dwa etapy są przeznaczone do użytku profesjonalnego, ponieważ muszą być stosowane w procesie barwienia / agresji zgodnie z marką.
Typ Wlosów
Blond
EAN
0896364002367
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.