Żel INTENSE CURLS, prawdziwa 24-godzinna ochrona przed puszeniem się włosów**, delikatnie nawilża i podkreśla loki dzięki żelowej konsystencji na bazie aloesu. Włosy pozostają jedwabiście gładkie, a loki bardziej wyraziste. Sercem formuły jest kompleks [Nutri Curl], który otula włókno włosa, nadając lokom nowy kształt, a aloes nawilża je. Ekstrakt z białego malwy sprawia, że włosy są dwa razy bardziej lśniące***.
Bez silikonu.
Skuteczność klinicznie oceniona**
Wyniki potwierdzone przez wolontariuszy**
*Badanie kliniczne przeprowadzone pod nadzorem dermatologicznym – % satysfakcji u 33 ochotników (włosy bardzo kręcone do kręconych według skali Walkera) – Wyniki po 1 zastosowaniu kremu i żelu.
** Test na pasmach żelu w porównaniu z niepoddanymi obróbce pasmami kontrolnymi, analiza obrazu po 24 godzinach w komorze o wilgotności 80%.
*** Test pasmowy: porównanie ekstraktu z malwy białej i wody.
W przypadku loków 3B–3C:
W przypadku loków 2A–3A: