Darmowe próbki
Bezpieczeństwo i zaufanie
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Revolution Skincare 2% serum na przebarwienia z kwasem salicylowym

Face moisturizer

Oczekiwana dostawa:
Środa 10.06.2026
Środa 10.06.2026

*Przybliżone dla zamówień, których miejscem docelowym jest stolica województwa. W pozostałych przypadkach nastąpi opóźnienie wynoszące 1 dzień.

Serum na przebarwienia 2% KWAS SALICYLOWY marki REVOLUTION SKINCARE .

Skóra tłusta, zanieczyszczona i skłonna do wyprysków? Przedstawiamy kolejnego zbawiciela. Serum z kwasem salicylowym Revolution Skincare

Kluczowe korzyści:

- Specyficzne serum na niedoskonałości

- Pomaga zmniejszyć widoczność wyprysków

- Promuje jaśniejszą cerę

Ten lekki olejek, stworzony z wysoce skutecznej mieszanki przyjaznych dla skóry składników, oczaru wirginijskiego (aby ukoić skórę i zredukować nadmiar sebum) i 2% kwasu salicylowego (beta-hydroksykwas BHA do zwalczania wyprysków, rozszerzonych porów i czarnych plam) -free serum jest wystarczająco delikatne do codziennego użytku i można je nakładać cienką warstwą pod podkład i korektor, aby pomóc zwalczyć wypryski w ciągu dnia.

Środki ostrożności: Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Trzymać z dala od oczu. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Ten produkt zawiera beta-hydroksykwasy (BHA), które mogą zwiększać wrażliwość skóry na słońce. W ciągu dnia zawsze stosuj filtr SPF.

Bez okrucieństwa i wegańskie.

Instrukcja obsługi:

Nakładaj na twarz rano i wieczorem po oczyszczeniu i tonizowaniu, przed nawilżeniem.

EAN
5057566693998
Wiek
Z Mniej niż 18 dopóki Więcej 50 lata
Typ Skóry
Mieszana Tlusta Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Serum
Green beauty
Cruelty Free Wegańskie
ingredients
aqua (water eau), propanediol, cocamidopropyl dimethylamine, glycerin, butylene glycol, salicylic acid, hydroxyethylcellulose, sodium hydroxide, sodium benzoate, potassium sorbate, disodium edta.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa marki
Niebezpieczny.
Informacje prawne dotyczące marki
Distrimakeup S.L., C/ Caleta de Velez, 52, 29004, Málaga
https://www.distrimakeup.com/
info@distrimakeup.com

Ocena Revolution Skincare - 2% serum na przebarwienia z kwasem salicylowym

5
Około 5
1 Opinii
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
100 %
Bazując na 1 recenzje
0 %
Nie polecają
Bazując na 0 recenzje
Twoja opinia jest ważna
Oceń

Opinii Revolution Skincare - 2% serum na przebarwienia z kwasem salicylowym

Filtrować według:
MELISA
Verified purchase
07.04.2025
Jestem zaskoczony
Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że zmniejszył się stan zapalny wywołany przez trądzik. Bałam się, że wysuszy moją skórę, ale pozostawił ją nawilżoną i piękną. Gdyby miał filtr SPF, byłby to już plus, ale ogólnie biorąc za tę cenę to rewelacja. Kupiłam nawilżające serum znanych marek za trzy razy wyższą cenę i z gorszymi efektami.
Przetłumaczone przez Google
Płeć: Kobieta
Wiek: ---
Kraj: España
Używa tego produktu od: Mniej niż 6 miesięcy
Rodzaj skóry:
Mieszana
MELISA poleca ten produkt

FAQ Revolution Skincare - 2% serum na przebarwienia z kwasem salicylowym

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?
Zadaj pytanie
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Introduce tu dirección de correo electrónico para suscribirte
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie