Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.
Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Salvatore Ferragamo GIARDINI DI SETA

Eau de Parfum spray unisex

GIARDINI DI SETA przez Salvatore Ferragamo .

Giardini di Seta to owocowo-kwiatowa esencja z soczystymi nutami chrupiących czerwonych jagód zanurzonych w kwiatowej przejrzystości jasnego piżma. Jak artystyczny bukiet, zapach otwiera się słodko-gorzkiej świeżości rabarbaru, a następnie ujawnia czerwono-różowe serce kwiatu Sakury wzbogacone ciepłymi i drzewnymi nutami wetywerii z Madagaskaru.
Przetłumaczone przez Google
Grupy Olfaktoryczne
Kwiatowa Owocowa
Data Wydania
2021
Projektanci
Alienor Massenet & Emilie (Bevierre) Coppermann
EAN
8052464890316
Nuty głowy: rabarbar.

Nuty serca: kwiat sakury.

Nuty bazy: Wetyweria z Madagaskaru.
Przetłumaczone przez Google
ZALECENIA OGÓLNE

Aby przedłużyć zapach, nałóż go na wewnętrzną stronę nadgarstków i za małżowiną uszną. Te strefy tętna mają wyższą temperaturę niż reszta ciała, co pomoże w wolniejszym ulatnianiu się zapachu.Nakładanie perfum bezpośrednio na odzież może poplamić, uszkodzić i zmienić tkaninę.Aby przedłużyć ślad zapachu, polecamy stosowanie produktów z gamy, takich jak żele pod prysznic, balsamy do ciała czy dezodoranty.

OCHRONA

Chroń swój zapach przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i ciepła, w przeciwnym razie skład zapachu może ulec zmianie i stać się smutnym wspomnieniem Twojego ulubionego aromatu.
Przetłumaczone przez Google

Salvatore Ferragamo - GIARDINI DI SETA - Opinii

Salvatore Ferragamo - GIARDINI DI SETA - FAQ

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I WYGRAJ 20zl* ZA DARMO!
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie