Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Sesderma C-VIT liposomal serum

Antioxidant treatment cream

Sesderma
Serum liposomowe Sesderma C-VIT. Serum liposomowe odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry. Zawiera najnowszą generację witaminy C, która działa jako silny przeciwutleniacz i przywraca jej światło dla skóry, jednocześnie ujednolica koloryt i pomaga zapobiegać i leczyć fotostarzenie, rozjaśnia plamy i zapobiega ich pojawieniu się. Ma koktajl antyoksydowy z witaminą C zamkniętą w liposamach o dużej penetracji skóry, oferując intensywne działanie przeciwutleniające, wybielające i przeciwstarzeniowe. Jego formuła ma zespół przeciwutleniaczy do neutralizacji uszkodzeń komórek spowodowanych przez wolne rodniki, z których każdy działa w określonym miejscu w komórkach, aby zagwarantować kompleksową ochronę. Dzięki kapsułkowaniu wszystkich lipidów w bąbelkach lipidowych gwarantują lepszą penetrację, szybkość i skuteczność formuły. Nakładaj na czystą skórę dwa razy dziennie.
Wiek
Miedzy 18 i 25 lat / Miedzy 26 i 35 lat / Miedzy 36 i 50 lat / Powyzej 50 lat
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Kuracja
Dzien i Noc
Tekstury
Serum
Format
Dosierdzie
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
EAN
8429979355355
Zazwyczaj kupowane razem

Sesderma - C-VIT liposomal serum - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.