Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Sesderma LACTYFERRIN sanitizer gel

Dezynfekujący Żel

Sesderma

LACTYFERRIN Sanitizer firmy Sesderma. Żel do dezynfekcji rąk zapewniający maksymalne oczyszczenie bez użycia wody.

Utrzymywanie rąk w czystości gwarantuje ochronę naszego organizmu. Każdy czas jest idealny do stosowania tego żelu, który jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, ponieważ może być stosowany tyle razy, ile potrzeba w ciągu dnia.

Dzięki swojej kompozycji z liposomami laktoferyny, laktooperoksydazy i chlorheksydyny ma potrójne działanie: głęboko oczyszcza, nawilża i pielęgnuje skórę rąk. Zawiera 96° Etanol, doskonały do eliminowania wszelkiego rodzaju czynników chorobotwórczych. Pomaga to uniknąć rozmnażania się poprzez szybką higienę rąk, gdziekolwiek jesteś.

Odpowiedni dla wszystkich rodzajów zdrowej skóry i dla całej rodziny.

Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Zel
Bez Splukiwania
Tak
Format
Dosierdzie
Parafarmaceutyka
Parafarmaceutyczne / Dermokosmetyki
COVID-19
COVID-19
EAN
8429979462299 / 8429979462978 / 8429979463012
  • Maksymalizuje oczyszczanie rąk.
  • Potrójna akcja: Czyszczenie, nawilżanie i pielęgnacja.
  • Liposomy laktoferyny, Laktoperoksydaza, Chlorheksydyna.
  • Etanol 96°.

Nałóż odpowiednią ilość i rozetrzyj obie dłonie tak, aby sięgały głęboko w dłonie, paznokcie i ramię aż do łokcia. Zostaw do wyschnięcia. Nie wymaga spłukiwania ani wody.

Przetłumaczone przez Google

Zaleca się stosować tak często, jak to konieczne, zwłaszcza po kontakcie ze zwykłymi powierzchniami i miejscami oraz przed przybliżeniem rąk do twarzy, nosa, ust i oczu. Może być stosowany samodzielnie lub po oczyszczeniu mydłem i wodą. Nie wymaga płukania ani wody, wysycha w powietrzu dzięki zawartości alkoholu.

Sesderma - LACTYFERRIN sanitizer gel - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.