Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Svr Laboratoire Dermatologique XERIAL 50 extreme creme pieds

Foot cream & treatments - Hand cream & treatments

XERIAL 50 extreme crème pieds od SVR LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE. Jego opatentowana technologia Pure Urea i wysokie stężenie kwasu salicylowego, który redukuje modzele i uporczywą twardość bardzo suchych stóp w zaledwie 7 dni. Jego nietłusta formuła łatwo się rozprowadza i szybko wnika. Jego konsystencja może skrystalizować się na końcu tuby. Nie wpływa to na jego skuteczność ani dobrą tolerancję, zmienia się jedynie tekstura.

Przetłumaczone przez Google
Typ Skóry
Wszystkie Rodzaje Skóry
Tekstury
Krem
EAN
3401381382353
SKŁADNIKI: MOCZNIK. AQUA (WODA OCZYSZCZONA) .GLICERYNA. MASŁO BUTYROSPERMUM PARKII (MASŁO SHEA). TRIETANOLOAMINA. IZOHEKSADEKAN. KWAS SALICYLOWY. OKTYDODEKANOL. POLIAKRYL-13. FERMENT BAKILLUSOWY. SERYNA. HISTYDYNA. KSYLOZYD OKTYLDODECYLU. PEG-30 DIPOLYHYDROKSYSTEARYNIAN. POLIZOBUTEN. POLISORBAT 20. IZOSTEARYNIAN SORBITANU. GLIKOL PROPYLENOWY. EDTA disodowa. KWAS CYTRYNOWY. SORBINIAN POTASU
Przetłumaczone przez Google
Stosować dwa razy dziennie okrężnym masażem na dotknięte obszary, aż do uzyskania pożądanego efektu. Można go również stosować na zgrubiałe obszary dłoni i łokci.
Przetłumaczone przez Google

Svr Laboratoire Dermatologique - XERIAL 50 extreme creme pieds - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.