Darmowe próbki
Gwarancja zwrotu
Dostawa w ciągu 3-5 dni

Mugler ALIEN GODDESS

Woda perfumowana - wielokrotnego napełniania dla kobieta

Mugler

Alien Goddess , nowe kobiece perfumy MUGLER, to święta obietnica kobiecości i nadziei. W czasach, gdy ludzie szukają światła w ciemności, bogini słońca toruje drogę do cudownego, ale prawdziwego przeznaczenia.

Kobieta nosząca wodę perfumowaną Alien Goddess jest w doskonałej harmonii ze swoim ciałem i duszą. Otoczona mistyczną i żarzącą się słoneczną poświatą, wzmocnioną musującymi nutami bergamotki, indyjskiego jaśminu Grandiflorum i wanilii Bourbon, jest gotowa powiększać otaczający ją świat chwałą, hojnością i życzliwością.

UWAGI ZAPACHOWE:

Drzewno-orientalno-kwiatowa kreacja, Alien Goddess firmy MUGLER pozostawia ślad urozmaicony najwspanialszymi składnikami w palecie perfumiarzy, które zahipnotyzują Twoje zmysły. Te nowe perfumy ALIEN dla kobiet to słoneczny kwiatowy bukiet, który mieni się fasetowaną świetlistością wokół 3 objawień.

  • Promienne objawienie: Zapach otwiera się promiennym objawieniem musującej esencji włoskiej bergamotki, przypominającej pierwsze promienie słońca. Intensywny rozbłysk światła w zapachu, podobny do pozytywnej energii słonecznej bogini.
  • Cudowne objawienie: Intensywny słoneczny kwiat popycha wodę perfumowaną Alien Goddess prosto na wyżyny, nadając pełną siłę jej dobrotliwemu przekazowi. Działając jak olśniewający kwiatowy pryzmat, rzuca światło na najwyższy kwiat: Jasmine Grandiflorum, prawdziwie złoty kwiat, symbol kobiecości i zmysłowości.
  • Świadome Objawienie: Zakończenie orędzia pokoju i nadziei.
    Mindful Revelation ujawnia uzależniającą pełnię wanilii Bourbon. Stworzony dla firmy MUGLER, ten najwyższej jakości napar jest zarówno miękki, jak i otulający niczym kojący jedwabny welon. Pyszna waniliowa nuta o balsamicznych odcieniach, która zachwyci Twoje zmysły głębokimi i tajemniczymi ciepłymi wibracjami

SŁOIK:

Uwodzicielska i tajemnicza woda perfumowana w nowej, fascynującej butelce z talizmanem. Alien Goddess 90ml, na półkę w łazience. Alien Goddess 60ml, na stolik nocny. Alien Goddess 30ml, do twojej torby. Ta urzekająca butelka ozdobiona złotem, jednocześnie organiczna i zjawiskowa, z oszałamiającym, metalicznym lakierem, który przywołuje wschód słońca, pozostawia niezatarte wrażenie. Jest również dostępny w 100 ml butelce uzupełniającej, dzięki czemu Twój ulubiony zapach nigdy nie będzie daleko.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ , teraz na ustach wszystkich, ale zawsze podstawowy filar, z którego marka MUGLER rośnie i rozwija się, we wszystkich sektorach, w których działa, i oczywiście niezbędny w tworzeniu jej zapachów.

Odpowiedzialny rozwój leży u podstaw filozofii Muglera, umożliwiając lojalnym klientom zachowanie butelki na zawsze od samego początku.

MUGLER zobowiązuje się do bardziej odpowiedzialnego luksusu, oferując wyjątkowe butelki wielokrotnego użytku przy fontannie Muglera lub dzięki butelce Refill.

Uniwersalne wezwanie do wszystkich kobiet. Stwórz niezwykłe. Ponieważ jesteś niezwykły.

Zazwyczaj kupowane razem

Mugler - ALIEN GODDESS - Opinii

*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie
Używamy cookies aby poprawić doświadczenie w przeglądaniu strony i dostarczyć interesujących treści. Kontunuując korzystanie ze strony rozumiemy, że wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę cookies.