Valentino VALENTINO DONNA BORN IN ROMA SET

Perfume set dla kobieta

ŚWIĘTUJ SWOJE KORZENIE, SWOJE WARTOŚCI, SWOJĄ OSOBOWOŚĆ.

BORN IN ROMA DONNA marki Valentino to woda perfumowana należąca do rodziny zapachów Floral Oriental wydanej w 2019 roku. Ten nowy zapach podkreśla korzenie marki, jej indywidualność i osobowość, które charakteryzują ją w autentycznej kreacji Haute Couture .

Elegancję tę reprezentują starannie dobrane nuty zapachowe, takie jak różne akordy jaśminu, ponieważ do stworzenia tego dzieła wybrano trzy odmiany lub waniliową Bourbon, surowiec najdroższego i najcenniejszego we współczesnej perfumerii.

Jego ekskluzywna piramida ma ujście tart z czarnymi porzeczkami i zapachem bergamotki, jej czysto kwiatowe serce olśniewa nas tymi odmianami jaśminu, a podstawa uwodzi nas orientalnymi akcentami dzięki ciepłej wanilii Bourbon i delikatnym nutom drzewnym.

HAUTE SEAM. Inspiracją dla tego dzieła są pokazy mody z najbardziej prestiżowych tygodni mody, zwłaszcza z Mediolanu.

WŁOSKI PALAZZO. Butelka z biżuterią urzeka nas swoją strukturą z nitami wyrytymi na solidnym przezroczystym szkle, co pozwala nam dostrzec kobiecy i romantyczny różowy płyn w środku. W tym projekcie firma czerpie inspirację z ćwieków i ćwieków zawsze obecnych w tekstylnych wzorach oraz w pięknych rzymskich pałacach, łącząc w bardzo przenikliwy sposób przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

UWAGI CZASOWE. Perfumy te mają ponadczasowy charakter, dzięki czemu są idealnym wyborem na każdą porę roku. Ponadto można go używać zarówno w dzień, jak iw nocy, ponieważ ma dużą wszechstronność.

Grupy Olfaktoryczne
Orientalna Kwiatowa
EAN
3614273254441
Opinie klientów
*20zl
Download App App Store Google Play
© Perfumesclub.com 2009 - 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | NIP ESB57818197 Marka zarejestrowana przez Beauty Luxe Distributions SLU | Baleary |
ZADZWONIMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE
Teraz możesz złożyć zamówienie telefonicznie